Технології ЕКТА

Система автоматичної самодіагностики в кожному модулі

Вбудована в кожен модуль інтелектуальна система моніторингу і превентивного захисту діагностує стан модуля за усіма важливими експлуатаційними характеристиками. Якщо в параметрах роботи обладнання виявляються певні відхилення, система сповіщає про це диспетчера сервісного центру, який може отримати всі необхідні дані дистанційно в режимі реального часу, а в екстрених ситуаціях – автоматично відключити проблемні модулі або весь відеоекран для запобігання поломок обладнання.

Стійкість до перепадів напруги

Cвітлодіодні екрани ЕКТА безперебійно працюють в широкому діапазоні змінної фазної напруги, від 92 до 264 В. Застосована в блоках живлення професійна система стабілізації гарантує захист всіх його компонентів при перепадах напруги в електромережі.

Спеціалізовані захищені протоколи передачі інформації

Передача інформації між керуючим комп'ютером та відеоекранами здійснюється по спеціалізованому, розробленому фахівцями ЕКТА, захищеному протоколу, а передавання даних між модулями відбувається з високим ступенем шифрування, що виключає стороннє втручання в роботу відеосистем ЕКТА. Це особливо важливо для таких відповідальних областей застосування відеообладнання як системи голосування, ситуаційні та керуючі центри, аеропорти, системи управління дорожнім рухом, телебачення, зовнішня реклама тощо.

Віддалений моніторинг працездатності екрану

Системи діагностики і зворотнього зв'язку дозволяють здійснювати віддалений контроль стану відеоекрану, в тому числі візуальний – з використанням відеокамери, і управляти налаштуваннями з будь-якої точки світу.

Захист від ударів

Кожен модуль світлодіодних екранів ЕКТА для вулиці має захисну пластикову решітку, яка оберігає фронтальну поверхню екрана зі світлодіодами від зовнішніх фізичних впливів, таких як кинуті пляшки, каміння та інші предмети, а також додатково підвищує контрастність екрану на сонці.

UV-захист

Пластикові елементи екранів надійно захищені від ультрафіолетового випромінювання, що запобігає фізичному руйнуванню структури матеріалу й істотно збільшує міцність в часі. UV-захист також попереджує вигоряння чорного кольору фронтальної поверхні екрану на сонці, чим перешкоджає зниженню контрастності зображення.

Максимальний термін служби блоків живлення ЕКТА

В екранах ЕКТА застосовуються індустріальні блоки живлення власного виробництва з терміном служби більше 10 років, в яких використовуються електролітичні конденсатори найвищого рівня і якості.