Контрактне виробництво

Компанія ЕКТА здійснює SMD і DIP монтаж будь-якої складності, надаючи замовникам можливість комплексного вирішення виробничих завдань на всіх етапах виготовлення електронних вузлів: від проектування до серійного випуску. Виготовлення певних компонентів кінцевого продукту контрактним виробником дозволяє замовнику скоротити строки виходу виробів на ринок, зменшити витрати на виробництво, заощадити кадрові та фінансові ресурси, підвищити якість власної продукції за рахунок використання передових технологій. Тільки контрактні виробники, що володіють потужною технічною базою, виробничим досвідом і достатньою кількістю кваліфікованого персоналу, можуть гарантовано забезпечити замовнику виконання повного циклу виробництва електронної техніки.

Технологічні можливості ЕКТА дозволяють виконувати SMD-монтаж на трьох лініях із загальною швидкістю близько 80 000 компонентів/рік, DIP-монтаж зі швидкістю 25 000 компонентів/рік (2,5 мм і 5 мм). Універсальність виробничого обладнання ЕКТА та гнучкість технологічного процесу дозволяють виконувати монтаж як маленьких, так і великих партій продуктів в мінімальні строки.

1

Основні послуги ЕКТА

 • Підбір та закупівля комплектуючих, необхідних для організації серійного виробництва нових виробів
 • Консультації з дизайну виробу
 • Підготовка виробництва до монтажу, видача рекомендацій про друковану плату (в тому числі корекція плати під вимоги ліній автоматичної установки компонентів)
 • Поставка плат будь-якої складності
 • Розробка та поставка трафаретів для SMD-монтажу
 • SMD-монтаж
 • DIP-монтаж (при великих обсягах виробництва для пайки вивідних компонентів використовується установка пайки хвилею припою)
 • Збірка виробу за викрутковою технологією
 • Виготовлення жгутів та кабелів
 • Кліматичне тестування виробів
 • Можливе виготовлення деталей механічного виробництва
 • Наладка блоків
 • Селективне нанесення вологозахисних покриттів
 • Доробка корпусів, збірка, упакування

АВТОМАТИЧНИЙ МОНТАЖ ДРУКОВАНИХ ПЛАТ, СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО

Поверхневий (SMT) монтаж друкованих плат здійснюється на трьох автоматичних лініях, до складу яких входять:

1. Автомат трафаретного друку DEK HORIZON 03I, що дозволяє наносити паяльну пасту або клей на заготовки розміром 50 – 400 x 40,5 – 400 мм. Система технічного зору автомата дозволяє поєднувати зображення трафарету з малюнком друкованої плати з точністю 25 мікрон, а також проводити перевірку якості нанесення паяльної пасти в автоматичному режимі.

Автомат установки поверхово монтуємих (SMD) компонентів Samsung 421, дозволяє встановлювати широку номенклатуру компонентів з максимальною продуктивністю до 21 000 компонентів на годину. Система дозволяє встановлювати чіп компоненти від 0201 до мікросхем розміром 45 x 45 мм, а також корпуси BGA з кроком виводу від 0,5 мм й діаметром шарикових виводів від 0,3 мм, та планарні з кроком від 0,45 мм.

Дев’ятизонна конвекційна піч MR933 +, призначена для пайки складних електронних вузлів з використанням безсвинцевих паяльних паст та паст, що містять свинець. Установка оптичної інспекції SJ5000 дозволяє проводити автоматичний контроль якості паяних з'єднань, наявності перемичок припою, правильності установки полярних компонентів тощо.

3

2. Автомат трафаретного друку DEK 265GS, що дозволяє наносити паяльну пасту або клей на заготовки розміром 50 – 400 x 38 – 400 мм. Автомат установки поверхово монтуємих (SMD) компонентів Samsung 411, дозволяє встановлювати широку номенклатуру компонентів з максимальною продуктивністю до 42 000 компонентів на годину. П’ятизонна конвекційна піч M520, призначена для пайки складних електронних вузлів з використанням безсвинцевих паяльних паст та паст, що містять свинець. Дев’ятизонна конвекційна піч MR933 +, призначена для пайки складних електронних вузлів з використанням безсвинцевих паяльних паст та паст, що містять свинець. Установка оптичної інспекції SJ5000 дозволяє проводити автоматичний контроль якості паяних з'єднань, наявності перемичок припою, правильності установки полярних компонентів тощо.

4

3. Автомат трафаретного друку DEK 265, що дозволяє наносити паяльну пасту або клей на заготовки розміром 50 – 400 x 38 – 400 мм. Автомат установки поверхово монтуємих (SMD) компонентів Topaz Xll дозволяє встановлювати широку номенклатуру компонентів з максимальною продуктивністю до 20 000 компонентів на годину.

5

Монтаж вивідних (DIP) компонентів, при великому обсязі замовлення, може здійснюватися на високошвидкісний автоматизованій установці Radial 8xt з продуктивністю до 25 000 компонентів на годину.

6

Пайка вузлів проводиться на установці пайки хвилею припою виробництва компанії SOLTEC.

При необхідності відмивання вузлів використовуються ультразвукові ванни.

7

Можливим є проведення кліматичних випробувань на установці CY-6108C виробництва Chun Yen.

8

РІЧНИЙ МОНТАЖ ДРУКОВАНИХ ПЛАТ ДЛЯ МАЛИХ І СЕРЕДНІХ СЕРІЙ

Ручний монтаж може проводитися за напівавтоматичною технологією (ред. - нанесення паяльної пасти за допомогою трафаретного друку, установка SMD компонентів, пайка в конвекційній печі). Або ручний монтаж компонентів за допомогою паяльних станцій AD2940 (JBC) і SL-20.

Застосовувана технологія відповідає сучасним стандартам щодо захисту від ESD.

10

Для розміщення замовлення необхідно підготувати наступну інформацію

1. Файл проекту друкованої плати в форматі PCAD (версія не нижче 2 000), Protel, Altium або GERBER (обов'язкові всі прошарки, необхідні для виробництва друкованих плат і для виготовлення трафарету).

2. Повну специфікацію до файлу (повний перелік елементів) у вигляді текстової інформації в форматах Word, Excel або у вигляді таблиці відповідно до ЕСКД.

Специфікація повинна містити:

 • Позиційне позначення компонента
 • Назву компонента
 • Номінал компонента
 • Кількість компонентів
 • Тип корпусу компонента
 • Pick & Place файл

3. Складальне креслення модуля або монтажну схему установки всіх елементів. При цьому креслення повинні бути виконані в форматах «AUTO-Cad», «Compas» або конвертовані в файли зображень.

4. Технічні вимоги до монтажу, відмивання та контролю:

 • Компоненти, що встановлюються після монтажу (які не допускають автоматичну установку)
 • Компоненти, які не допускають мийку зануренням або в УЗВ ванні
 • Компоненти, які не потрібно встановлювати (відмітка - не встановлювати)