IdeaLAB

Проект, що допоможе реалізувати будь-яку вашу ідею в сфері візуалізації

Як це працює?

idealab
idealab

НАРОДЖЕННЯ ІДЕЇ

idealab
idealab

РОЗРОБКА

idealab
idealab

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ

idealab
idealab

УНІКАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

ІСТОРІЯ IdeaLAB

«Сьогодні компанії шукають нові способи взаємодії з клієнтом. Для ЕКТА пріоритетом є створення рішень, які виходять за рамки можливого. Знання і досвід ЕКТА в сфері світлодіодних технологій, а також побажання клієнта на етапі розробки дозволять нам створювати дійсно оригінальні продукти».

Директор відділу продажів ЕКТА

Детальніше про IdeaLAB

IdeaLAB – проект EKTA, націлений на реалізацію будь-якої ідеї в сфері візуалізації. Це лабораторія інновацій та «ноу-хау», в якій фахівці компанії знаходять спосіб втілювати найскладніші проекти в життя. ЕКТА береться за те, що інші вважають неможливим. Співпраця з нами дозволяє вам отримувати більше, ніж ви очікуєте, і відрізняться від інших.

IdeaLAB – це креативний підхід до роботи. Ми шукаємо інноваційні та динамічні способи реалізації ідей замовника, міксуючі різні компоненти, системи і методи. Для максимального результату, команда ЕКТА використовує елементи з різних областей. Можна сказати, що IdeaLAB – це свого роду hi-tech творчість, симбіоз високих технологій і мистецтва, архітектури і дизайну, де не існує ніяких обмежень, крім уяви.

Роки інженерного досвіду досліджень і розробок в області AV технологій дозволяють фахівцям ЕКТА реалізовувати надскладні завдання. У нашому арсеналі є широкий асортимент новаторських рішень та інноваційних продуктів. Одним із таких є багатофункціональна система управління ERMAC. Завдяки даному відеопроцесору клієнт отримує повний контроль над параметрами зображення в режимі реального часу. ERMAC – це прорив у сфері управління рішеннями на базі LED технологій. Його унікальність полягає в тому, що він дозволяє одночасно управляти комплексом із 32 екранів різних моделей і конфігурацій, що значно перевищує можливості існуючих на ринку пристроїв. Саме численні переваги ERMAC і його відмінні риси роблять ваші ідеї реальністю.

ERMAC Family складається з 3-х продуктів: ERMAC, ERMAC Plus, ERMAC Ultra. У поєднанні з LED екранами ЕКТА, кожна з представлених систем управління дозволяє створювати нестандартні проекти.

Реалізовані ідеї в рамках IdeaLAB

Світлодіодна поверхня представляє собою чорний квадрат. В руках професіоналів LED екрани стають не просто засобом відображення, а й арт-об'єктом. Команда ЕКТА створила безліч унікальних інсталяцій. WOW результат досягається завдяки креативному використанню контенту, незвичайних форм, рухомих елементів, сміливих дизайнерських рішень і широкого функціоналу.

 • Одноплощинні LED екрани
 • Презентація BMW 2013, Музичний ярмарок 2013, конференція Digital signage UA 2013
 • Оригінальний контент
 • 3D телевізор, внесений до книги рекордів Гіннеса, виставка RЕХ 2011, ТРЦ Ocean Plaza.
 • Незвичайна форма конструкцій
 • Міжнародні виставки Heavent 2012, ISE 2011, ISE 2013, Heavent 2011, ISE 2010, ISE 2014, ISE 2012, SIA 2013, ISE (Holand Entrance) 2013, Prolight & Sound 2013, RЕХ 2011)
 • Рухомий елемент
 • Виставка ISE 2012, церемонія Ukrainian Hospitality Awards 2013
 • Дизайн сцени
 • Концерти Михайла Поплавського, 20 років незалежності України 2011, YUNA 2013, Ані Лорак, Х-фактор
 • Багатофункціональні інсталяції
 • ТРЦ Ocean Plaza, Куб в Київському палаці спорту, Годинник на Будинку профспілок