Компанія ЕКТА разом з її партнером із Франції Ragni

Rebuild Ukraine

Компанія ЕКТА разом з її партнером із Франції Ragni Group беруть участь у виставці – форумі Rebuild Ukraine, яка відбудеться у Варшаві, 14 та 15 листопада, 2023 р. Стенд 1-B-10 розташований в павільйоні 1, в зоні «Бізнес Франс».

З 2019 року Ragni Group здійснила кілька дослідницьких заходів на українському ринку, які показали високий потенціал для подальшого розвитку. В результаті довгої і плідної роботи були побудовані партнерські відносини між компанією Ragni та ЕКТА, спрямовані в першу чергу на представлення марки на Українському ринку та локальне складання продукції Ragni.

Продовжити

Українські дороги: бути чи не бути інноваційним технологіям?

выставка Автотрасса

12-14 квітня 2017 року відбулася міжнародна виставка-форум дорожньо-будівельної галузі «Автотраса: Дороги. Мости. Тунелі». Захід слугував комунікаційною платформою з питань розвитку автодорожньої галузі і отримав офіційну підтримку Міністерства інфраструктури України і Державного агентства автомобільних доріг України. Програма в рамках виставки включала конференції, дискусійні панелі щодо вирішення злободенних економічних проблем, а також презентацію інноваційних розробок в галузі.

Продовжити

Світлодіодний дорожній знак – еволюція і перспективи розвитку

старый дорожный знак

Прагнення до максимального комфорту і безпеки на дорогах зумовлює розвиток технологій і систем організації дорожнього руху. Якщо подивитись на вулиці та магістралі середини минулого століття й порівняти їх з сучасними, можна побачити колосальні відмінності в дорожньому полотні, розмітці, освітленні, і, звичайно ж, системах регулювання руху – дорожніх знаках, які зі звичайних матричних чорно-білих полотен перетворилися в динамічні інтелектуальні знаки і табло змінної інформації.

Продовжити

Скорочення витрат при реалізації проектів заміни освітлення

Maksym Maslov

Уявіть, що через 3.5 роки після модернізації освітлення Вам вдалося скоротити витрати на 63 тисячі гривень за рік. Все це – абсолютно реально! І в цій статті Ви дізнаєтесь, як це зробити.

Восени 2016 року в Києві відбувся міжнародний форум SEF, на якому експерти активно обговорювали проблеми енергоефективності та способи виявлення можливостей енергозбереження. Фахівці компанії ЕКТА виступили з доповіддю, в якій були представлені додаткові, не завжди очевидні та враховані потенційним замовником, шляхи скорочення витрат, показана важливість проектного підходу, а також гнучкість рішень при реалізації проектів світлодіодного освітлення.

Продовжити

Якісне освітлення на дорогах – запорука вашої безпеки

Максим Маслов

У вересні 2016 року в Києві відбулася конференція LED Progress, присвячена актуальним тенденціям світлодіодного ринку. Під час зустрічі експертів були порушені ключові аспекти розвитку світлотехнічної продукції. Компанія ЕКТА в своїй доповіді зробила акцент на важливості комплексного підходу до вирішення питань забезпечення нормативної якості утилітарного вуличного LED освітлення в умовах відсутності виваженої тендерної політики.

Продовжити

Smart середовище: LED технології завойовують ринок?

Алексей Шпилев

Багато компаній по всьому світі вже обладнали конференц-зали та переговорні кімнати LCD-панелями з метою зробити роботу більш комфортною і продуктивною. Сьогодні це стало звичайною справою. Плазмові панелі є невід'ємною частиною будь-якого офісу. Проте, світлодіодна технологія продовжує впевнено завойовувати першість у цьому сегменті. Які переваги мають LED продукти над стандартними LCD-панелями?

Давайте розглянемо це питання на прикладі одного з найбільш швидко зростаючих ринків у світі та дізнаємося професійну думку експерта, AV дистриб'ютора в країнах Близького Сходу та Африки – Granteq.

Продовжити

ЕКТА на виставці сучасних AV-технологій

ЕКТА на виставці Integrated Systems Europe

Команда ЕКТА повернулася з Амстердама натхнена новими ідеями.

Integrated Systems Europe – одна з ключових подій в сфері аудіовізуальних технологій, яка відображає ситуацію на світовому AV-ринку і дозволяє прогнозувати тенденції.

З кожним роком обсяги виставки ростуть. Наприклад, у цьому році в дванадцяти залах Amsterdam RAI було представлено понад 1000 новинок, на заході побували понад 500 журналістів професійних видань, загальна відвідуваність перевищила 50 тис. осіб. Організатори виставки повідомили, що у 2016 році, через збільшення кількості експонентів, тривалість виставки складе чотири дні, замість традиційних трьох.

Продовжити

Тенденції ISE 2015

Виставка ISE 2015

В цілому виставка зайняла всі павільйони. Це означає, що ринок насичений гравцями, і звісно конкуренція досить висока. З нинішніми розмірами ISE, трьох днів, щоб зібрати інформацію і елементарно обійти всі стенди, стало недостатньо. Відчувалося, що відвідувачі дуже поспішали, їм не вистачало часу для спокійного спілкування і близького знайомства з продуктом. Саме тому в наступному році планується подовжити виставку на 1 день.

На ISE простежувалася ще одна тенденція. Довгострокових проектів, які вимагають високу якість і гарантію на LED екрани та LED контролери терміном 5-10 років, досить мало, більшість компаній вирішують працювати на ринку короткострокових проектів, сподіваючись відбити вкладені гроші за рік-два.

Продовжити

  • 1
  • 2