Форум Rebuild Ukraine

Rebuild Ukraine

Компанія ЕКТА, в якості партнера відомого французького виробника світлодіодних світильників Компанії RAGNI https://www.ragni.com/en/rebuild-ukraine , бере участь у форумі Rebuild Ukraine https://rebuildukraine.in.ua , який відбудеться 14-15 листопада 2023 року у Варшаві.

Ми запрошуємо вас відвідати наш стенд 1-В-10 де ми зможемо обговорити можливості партнерства у відновленні інфраструктури України, яка зазнає втрат внаслідок війни. Як виробники якісних світлодіодних світильників, ми будемо раді бачити як представників Громад так і Компаній, які виконують роботи з освітлення шляхів, парків та територій.

Ми маємо добре попрацювати за для відновлення нашої країни, тож до справи!

Конструктори світла. Житомирський виробник екранів ЕКТА продає свої технології вже 30 років. Чому компанії постійно доводиться відбиватися від загроз з Китаю

Ігор Пастух, засновник ЕКТА.Фото: Олександр Чекменьов, Forbes

З репортером Forbes засновник ЕКТА Ігор Пастух, 66, зустрічається на столичній Шулявці. Усередині непоказної будівлі – відеостудія OneLocation, в якій розміщені 350 кв. м. світлодіодних екранів на 24 млн пікселів. У схожому LED-кубі Джон Фавро знімав «Мандалорця».

Посилання на повну версію

Світлодіодний екран MacPaw Space

Світлодіодний екран ультрависокої чіткості з кроком пікселя 1,2 мм та роздільною здатністю 4K був успішно встановлений і став окрасою щойно відкритого MacPaw Space у Києві, Україна. Неймовірна якість зображення та бездогання робота екрану забезпечуються системою керування EKTA ERMAC, що була розроблена та виготовлена нашою компанією. Фронтальна поверхня екрану, що побудована за технологією Chip-On-Board, забезпечує високу надійність та довговічність роботи цього світлодіодного екрану.

Пример

Високоякісний зовнішній світлодіодний екран на замовлення нашого постійного клієнта в Німеччині

Високоякісний зовнішній світлодіодний екран, вироблений відповідно до найвищих стандартів якості ЕКТА та керований унікальною системою керування EKTA ERMAC Ultra, було встановлено на замовлення нашого постійного клієнта в Німеччині. Бездоганної якості зображення та робочих характеристик було досягнуто завдяки високій кваліфікації команди розробників та виробництва ЕКТА.

Дата: 2019
Локація: Німеччина
Крок пікселю: 6.67 мм
Загальна площа екрану: близько 20 кв. м

Унікальний дизайн світлодіодного екрану для однієї з найбільших DOOH компаній України

Унікальний дизайн світлодіодного екрану зі світлодіодами найвищої якості та повною п’ятирічною гарантією, що підтверджена виробником світлодіодів, було представлено ЕКТА для однієї з найбільших DOOH компаній України. Комплекс по-справжньому надійних зовнішніх світлодіодних екранів з найменшим кроком пікселя, найвищою яскравістю та найдовшою гарантією з тих, що представлені на українському ринку світлодіодних екранів, було встановлено по всьому Києву, щоби втілити новий рівень якості та ефективності реклами на українському ринку DOOH.

Дата: 2019
Локація: Київ, Україна
Крок пікселю: 4.8 mm
Загальна площа екранів: близько 150 кв. м

Дивовижний світлодіодний екран на Форумі розвитку малого та середнього бізнесу для Ufuture

На Форумі розвитку малого та середнього бізнесу в Києві компанія Front Pictures, співпрацюючи з Platforma, представила дивовижну голографічну презентацію для UFuture. Інсталляція включала в себе світлодіодний екран з надзвичайно високою якістю і яскравістю зображення, що був розроблений та виготовлений компанією EKTA.

Дата: 2019
Локація: Київ, Україна
Крок пікселів: 2,6 мм
Загальна площа екранів: 27 кв.м

Церемонія нагородження Прем’єр-Ліги України

Ексклюзивна світлодіодна інсталяція з використанням світлодіодної підлоги високої надійності для зовнішнього встановлення зустрічала чемпіона Прем'єр-Ліги України команду «Шахтар» під час церемонії нагородження. Дякуємо компанії Platforma за цей видатний проект.

Дата: 2019
Локація: Харків, Україна
Крок пікселю: 6,9 мм
Загальна площа екранів: близько 50 кв.м

УНІКАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС СВІТЛОДИОДНИХ ЕКРАНІВ ДЛЯ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ СТУДІЇ

Світлодіодні екрани п'яти різних типів, різного розміру і різного кроку пікселя були виготовлені, встановлені і об'єднані в єдину інтегровану систему. Ці екрани розміщені в декількох студіях в єдиному телевізійному комплексі. Керування всіма екранами здійснюється з однієї диспетчерської кімнати, де встановлено інтегровану систему керування EKTA ERMAC Ultra.

Дата: 2018
Локація: Київ, Україна
Крок пікселю: від 2,6 мм до 6,0 мм
Загальна площа екранів: близько 200 кв. м