Тенденції ISE 2015

Виставка ISE 2015

В цілому виставка зайняла всі павільйони. Це означає, що ринок насичений гравцями, і звісно конкуренція досить висока. З нинішніми розмірами ISE, трьох днів, щоб зібрати інформацію і елементарно обійти всі стенди, стало недостатньо. Відчувалося, що відвідувачі дуже поспішали, їм не вистачало часу для спокійного спілкування і близького знайомства з продуктом. Саме тому в наступному році планується подовжити виставку на 1 день.

На ISE простежувалася ще одна тенденція. Довгострокових проектів, які вимагають високу якість і гарантію на LED екрани та LED контролери терміном 5-10 років, досить мало, більшість компаній вирішують працювати на ринку короткострокових проектів, сподіваючись відбити вкладені гроші за рік-два.


Чи впливають події в Україні на репутацію вашої компанії Європі?

Тенденції ISE 2015

Певною мірою. Всі бачать Україну очима ЗМІ та картинка зазвичай досить неприваблива в плані бізнес стосунків. Виставка в Амстердамі збирає людей з усього світу та більшість з них асоціює Україну зі словом «конфлікт». Це звичайно накладає відбиток на співпрацю.

Замовники хочуть особисто переконатися, що наше виробництво працює. Скажімо, сьогодні приїхати та побачити на власні очі обов'язковий крок при укладанні договорів. Так чинять навіть клієнти, з якими ми працюємо вже не перший рік.

Всіх хвилюють питання фінансів, логістики, менеджменту та ризики пов'язані з ними.