Smart середовище: LED технології завойовують ринок?

Алексей Шпилев

Багато компаній по всьому світі вже обладнали конференц-зали та переговорні кімнати LCD-панелями з метою зробити роботу більш комфортною і продуктивною. Сьогодні це стало звичайною справою. Плазмові панелі є невід'ємною частиною будь-якого офісу. Проте, світлодіодна технологія продовжує впевнено завойовувати першість у цьому сегменті. Які переваги мають LED продукти над стандартними LCD-панелями?

Давайте розглянемо це питання на прикладі одного з найбільш швидко зростаючих ринків у світі та дізнаємося професійну думку експерта, AV дистриб'ютора в країнах Близького Сходу та Африки – Granteq.

Granteq успішно реалізував декілька проектів зі створення інтерактивних конференц-залів з використанням передових відеотехнологій для кількох відомих клієнтів в країнах Близького Сходу та Африки. Завдяки експертним знанням та багаторічному успішному досвіду Granteq пропонує широкий спектр комплексних рішень, включаючи впровадження інтерактивних конференц-залів/переговорних кімнат, реалізацію інтелектуальних автоматизованих систем «Розумний будинок»; надає послуги в сферах коворкінгу, роздрібної торгівлі, технічних засобів реабілітації, а також сприяє реалізації високоефективних рішень в сегменті аудіовізуальних технологій.

Ось декілька вдалих реалізованих проектів наших клієнтів:

«Клієнти з великою зацікавленістю сприймають відеоформат. Таким чином, нам необхідно забезпечити ефективну взаємодію, спрямовану індивідуально на кожного конкретного споживача. Клієнти очікують отримати виняткову якість, миттєве підключення та можливість доступу з будь-якої робочої зони – а це саме те, що пропонує орієнтований на конструктивні рішення «Granteq»

– коментує Гіріш Нараянан, керуючий директор Granteq.

Попит на ринку росте, та LCD рішення вже не здатні задовольнити потреби клієнтів в повному обсязі. У зв'язку з цим ТOВ «Granteq» і ТОВ «Компанія ЕКТА» уклали стратегічне партнерство в області світлодіодних рішень.

Обидва партнери дійшли згоди щодо переваг використання LED-технологій, які дозволяють:

  • – отримати безшовне високоякісне зображення
  • – регулювати розміри відеостіни, тому що LED екрани складаються з невеликих кластерів, на відміну від LCD рішень, які формуються шляхом приєднання 70 або 90 дюймових панелей
  • – збільшити кути огляду, а також підвищити роздільну здатність, трансльованого на відеостіні контенту
  • – регулювати яскравість в широкому діапазоні
  • – зменшити витрати на електроенергію

ЕКТА приділяє особливу увагу якості зображення та легкості налаштування в режимі реального часу. Для того, щоб зробити це можливим, компанія створила LED контролер (ERMAC), який поєднує в собі три продукти. А саме – відеопроцесор, який відповідає за прийом та обробку відеосигналу; відеомікшер, який в залежності від конфігурації може одночасно приймати та змішувати до п'яти сигналів; систему управління, яка регулює параметри дисплея. Пристрій дозволяє коригувати параметри зображення: вибирати необхідний рівень яскравості та колірної температури, виконувати гамма-корекцію, змішувати відеошари, обрізати та масштабувати картинку. Всі параметри можуть бути змінені в одному вікні.

Представники Granteq впевнені, що завдяки передовим технологіям ЕКТА, в залах засідань, конференц- залах і аудиторіях регіону Близького Сходу з'являться нові можливості та успішні інноваційні проекти.

З точки зору керівництва компанії ЕКТА, партнерство з GRANTEQ – це чудова можливість презентувати індивідуальні, рентабельні LED-рішення на ринку країн Перської затоки.

ГІРІШ НАРАЯНАН, КЕРУЮЧИЙ ДИРЕКТОР, GRANTEQ

Ми раді співпрацювати з ЕКТА, і твердо віримо, що наша кооперація привнесе в регіон оптимізовані високоефективні рішення. З використанням LED-технологій клієнти зможуть висловити власний фірмовий стиль.