Максим Маслов

Максим Маслов

Менеджер з продукту, світлодіодне освітлення
  • "Знання – шлях до успіху"

Компанія ЕКТА разом з її партнером із Франції Ragni

Rebuild Ukraine

Компанія ЕКТА разом з її партнером із Франції Ragni Group беруть участь у виставці – форумі Rebuild Ukraine, яка відбудеться у Варшаві, 14 та 15 листопада, 2023 р. Стенд 1-B-10 розташований в павільйоні 1, в зоні «Бізнес Франс».

З 2019 року Ragni Group здійснила кілька дослідницьких заходів на українському ринку, які показали високий потенціал для подальшого розвитку. В результаті довгої і плідної роботи були побудовані партнерські відносини між компанією Ragni та ЕКТА, спрямовані в першу чергу на представлення марки на Українському ринку та локальне складання продукції Ragni.

Продовжити

Скорочення витрат при реалізації проектів заміни освітлення

Maksym Maslov

Уявіть, що через 3.5 роки після модернізації освітлення Вам вдалося скоротити витрати на 63 тисячі гривень за рік. Все це – абсолютно реально! І в цій статті Ви дізнаєтесь, як це зробити.

Восени 2016 року в Києві відбувся міжнародний форум SEF, на якому експерти активно обговорювали проблеми енергоефективності та способи виявлення можливостей енергозбереження. Фахівці компанії ЕКТА виступили з доповіддю, в якій були представлені додаткові, не завжди очевидні та враховані потенційним замовником, шляхи скорочення витрат, показана важливість проектного підходу, а також гнучкість рішень при реалізації проектів світлодіодного освітлення.

Продовжити

Якісне освітлення на дорогах – запорука вашої безпеки

Максим Маслов

У вересні 2016 року в Києві відбулася конференція LED Progress, присвячена актуальним тенденціям світлодіодного ринку. Під час зустрічі експертів були порушені ключові аспекти розвитку світлотехнічної продукції. Компанія ЕКТА в своїй доповіді зробила акцент на важливості комплексного підходу до вирішення питань забезпечення нормативної якості утилітарного вуличного LED освітлення в умовах відсутності виваженої тендерної політики.

Продовжити