Компанія ЕКТА разом з її партнером із Франції Ragni

Rebuild Ukraine

Компанія ЕКТА разом з її партнером із Франції Ragni Group беруть участь у виставці – форумі Rebuild Ukraine, яка відбудеться у Варшаві, 14 та 15 листопада, 2023 р. Стенд 1-B-10 розташований в павільйоні 1, в зоні «Бізнес Франс».

З 2019 року Ragni Group здійснила кілька дослідницьких заходів на українському ринку, які показали високий потенціал для подальшого розвитку. В результаті довгої і плідної роботи були побудовані партнерські відносини між компанією Ragni та ЕКТА, спрямовані в першу чергу на представлення марки на Українському ринку та локальне складання продукції Ragni.

Починаючи з 2020 року ЕКТА являється партнером Ragni Group в галузі вуличного освітлення. Партнерство передбачає впровадження як оригінальних рішень Ragni так і виробництво по ліцензії під потреби локального ринку. Відтоді ЕКТА та RAGNI Group знаходяться в постійному контакті з метою поглиблення співпраці, розробки асортименту продукції в галузі вуличного та автономного освітлення для забезпечення локальних потреб ринку України, з метою найскорішого запуску виробництва на виробничих потужностях ЕКТА задля участі а проектах освітлення в Україні.